Vajadzīga palīdzība? 
 niks@nj-media.com
Seminārs, kuru neaizmirst
Iedvesmai. Motivācijai. Rezultātiem.
  • Reāla motivācija dalībniekiem;
  • Stāsti no dzīves, no kuriem ir viegli uztvert mācības un princpius, lai pielietotu tos savā dzīvē;
  • Padomi, kā no kautrīgiem un bailīgiem cilvēkiem kļūt motivētiem un pārliecinātiem!
Uzzini, ko citi ieguva no šī semināra...
Max - "Ieguvums visai dzīvei"
Niks - "Lieliska atmosfēra un enerģija"
Paula
Gints Branks
Elīna - "Piepildīju savu sapni mēneša laikā"
Elviss - "Palielināju savu vērtību"
Max Otzi Fonds
Elza - "Sapratu, kas man jāpaveic"
Kristīne - "Kā sasniegt mērķus!"
Ēriks - "Sapratu, ko vēlos"
Valdemārs - "Vairāk pārliecības!"
Marija - "Maini savu attieksmi!"
Niks Stara
Raivis Muižnieks
Max atsauksme
Amanda Lejniece
Vērtīgi un noderīgi video
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Par Niku Jansonu
Motivators / Uzņēmējs / "Iedvesmu sarunu" vadītājs / 

"I am passionate about making sure that everybody reaches their maximum potential." 

MANS STĀSTS

“Es esmu iedrošinājuma radītājs, izaugsmes veidotājs, iespēju atklājējs, degsmes vairotājs, iedvesmas devējs, padomu sniedzējs, instrumentu pielietotājs, pieeju redzētājs, ierobežojumu neredzētājs, izmaiņu veicinātājs, ideju ģenerators, dzīves baudītājs, izaicinājumu entuziasts. Esmu pašizaugsmes treneris, koučs, orators, uzņēmējs, bakalaura īpašnieks, draugs, brālis, dēls, kreilis, kaislīgs hokejists, jautrs sarunu biedrs, lauvas horoskopa zīmes pārstāvis, suņu cilvēks, maratonists. Es esmu bezbailīgs piedzīvojumu meklētājs, azartisks sportists, kā arī drosmīgs, uzņēmīgs un draudzīgs cilvēks.”

VIENKĀRŠI EKSISTĒT UN NEKO VAIRĀK

Līdz 21 gada vecumam, es, savā spītībā neapturams, pārgalvīgs un neapstādināms, ne reizi nebiju paņēmis rokās grāmatu, atvēris to un izlasījis no vāka līdz vākam. Nekad nebiju aizdomājies par to, kādi ir mani mērķi ilgtermiņā un ko no dzīves vēlos. Man nebija pat neviena mazāka vai lielāka iedomu veidola, ko varētu kaut nedaudz piedēvēt lietvārdam “sapnis”. Viss, kas man tobrīd piederēja, bija dziļa pārliecība par to, ka veiksme un piepildījums slēpjas izklaidēs un pievilcīgā ārējā izskatā. Arī tās ir vērtības, taču ne pareizās. Un, lūk, kas notiek, ja esi ambiciozs nepareizajā virzienā…

Soli pa solim mans vieglprātīgais dzīvesveids un krietni sašķobītā vērtību sistēma noveda mani pie nepazinātas pašiznīcības: mēles nokošana bērnībā, cīņa ar proteīnu lietošanas ietekmē iegūto aknu vīrusu, vairākkārtēja kaulu laušana un trīs skrūves plecā, vēnu lāzeroperācija nepārdomātās sporta treniņu slodzes dēļ, un, pāri visam, vienmēr blakus esošās bailes atšķirties, neiekļauties, neiepatikties… Tās ir sekas, ar ko saskaras cilvēks, kurš kareivīgi cenšas, ja ne sasniegt, tad ar visiem spēkiem kaut vai tikai nedaudz pieskarties paša radītam, uz nulles vērtībām un kvalitātēm balstītam tēlam par supervaroni turklāt izmantojot nedz pareizos ieročus, nedz turot savā īpašumā skaidru izpratni par vērtībām, kam patiesi piemīt svars.

UN TAD VISS MAINĪJĀS

Tā bija silta vasaras pēcpusdienā pilsētā, kurā piedzimst vējš, kad grāmatu plauktā drauga dzīvoklī manas acis sastapās ar Kena Robinsona grāmatas “Ne tikai ar prātu” zaļgano vāku. Un tad tas notika – sešu stundu laikā es izlasīju savu pirmo grāmatu. “Ne tikai ar prātu” nav lasāmviela nedz par pašizaugsmi, nedz pareizu mērķu sastādīšanu, sevis pilnveidošanu vai pašizglītību, taču šī grāmata bija vislielākais pagrieziena punkts manā dzīvē. Līdz ar pirmajām lappusēm mani pārņēma drudžainas pārdomas par to, cik viegli, ērti, interesanti un, pats galvenais – ātri, ir iespējams lejupielādēt savā prātā grāmatas autora pieredzi, atziņas, padomus un ieteikumus. Un te nu tas bija – mans lielais un skaļais “Ahā!” moments… Es domāju : ”Tātad, sanāk, ka vien dažu stundu laikā varu iegūt zināšanas, ko citi cilvēki ir ieguvuši mēnešu, gadu vai pat mūža laikā? Vareni!”.
Līdz ar šo apskaidrību, Niks tajā pašā gadā izlasīja 150 dažādas grāmatas, tostarp autobiogrāfijas, pašizaugsmes, psiholoģijas, biznesa literatūras, praktisko padomu un filozofijas grāmatas no vāka līdz vākam, kā arī paralēli izglītojās, mācoties no biznesa līderu uzņēmējdarbības un pašizaugsmes programmām internetā. Tādējādi turpmāko divu gadu laikā tika ieguldīti aptuveni 3’500 eiro pašizagusmē, investējot 200 grāmatu un 57 biznesa un pašizaugsmju programmu iegādē. Un tā, vienkāršs puisis no Kalniem uzsāka ceļu uz savas nākotnes būvēšanu, galveno vērtību definēšanu, mērķu sastādīšanu un sapņu skaidrības apzināšanos no pavisam citas, drosmīgas un daudzsološas perspektīvas.

NO VĀRDIEM PIE DARBIEM – LAIKS SĀKT “KAPĀT”

Kas ir tas, ko vēlos pateikt pasaulei? Kas ir tie asociatīvie atslēgas vārdi, ar kuriem vēlos būt saistīts? Kas ir galvenie mani dzīves mērķi? Kur slēpjas pareizie instrumenti, kā sasniegt to, ko vēlos? Kas ir tie soļi, kas man jāsper, lai es iekļautos TOP 1 % uzņēmējdarbības labāko speciālistu pasaulē? Un tā iesākās pareizo jautājumu virknes uzstādīšanas laiks, kā arī izmisīgas pareizo atbilžu medības. Lai arī virzījos ar katru dienu aizvien tuvāk saviem mērķiem un viennozīmīgi devos pareizajā virzienā, bija maza nianse, kur biju nošāvis greizi.
Jau toreiz biju izvirzījis šādus mērķus: iegūt finansiālu neatkarību Latvijā, iekļūt TOP 1 % uzņēmējdarbības labāko speciālistu vidū Latvijā un vēlāk arī pasaulē, nodrošināt sev tik daudz naudas, lai man vienmēr būtu izvēles iespējas, spēt pilnībā parūpēties par savu esošo un topošo ģimeni, sakārtot savu veselību, nodrošināt piedzīvojumiem bagātu dzīvi, kļūt par piemēru un iedvesmas avotu citiem, palīdzot citiem realizēt savus mērķus u.c. Lūk, kā es centos sasniegt savus mērķus…

Kā galveno pamatvērtību sasaistē ar nodarbošanos, kas palīdzētu sasniegt manus mērķus, biju izvirzījis naudu. Vairāku gadu garumā es burtiski, tieši un absolūti ne pārnestā nozīmē skrēju tai pakaļ. Esmu darbojies un savus spēkus izmēģinājis neskaitāmās uzņēmējdarbības nozarēs: vairākkārtēji esmu piesaistījis finanses saviem projektiem, kuru mērķis bija tikai peļņa, un tās pazaudējis, esmu strādājis banku sektorā un pārdošanā, izmantojot “cold calling” metodi un veicot 250 zvanus dienā, kuru ietvaros īstenojot 150 sarunas, tādējādi katru dienu uzstādot zvanu skaita rekordu birojā, akli dzenoties pēc pārdošanas,strādājis finanšu jomā esmu arī darbojies nekustamo īpašumu biznesā, ilgu laiku būdams mākleris, kā arī palīdzējis attīstīt eletrovelosipēdu un elektrokartingu biznesu Latvijā, pildot izpilddirektora funkcijas kartingu halles pārvaldē un menedžējot cilvēkresursus tajās. Paralēli tam, ieguvu bakalaura grādu Starptautiskās biznesa vadības jomā Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātē. Lai kā es censtos būt vislabākais, nebija sajūtas un reālas virzības savu mērķu sasniegšanā. Kur bija kļūda?

PATIESĪBA VIENĀ VĀRDĀ

Kad atskārtu, ka vērtības un mērķi bija pareizie, bet tas, kur kļūdījos, bija PIEEJA, viss mainījās. Es biju akli pārliecināts, ka man ir jādodas tur, kur ir nauda, vērtību atstājot otrajā plānā. Biju drošs, ka vērtība seko naudai, taču nesapratu, ka patiesībā ir otrādāk. Kad sāku koncentrēties nevis uz skriešanu pakaļ naudai, bet uz izpratni par to, kas ir tā vērtība, ko es kā unikāla būtne varu sniegt cilvēkiem, nauda pati sāka man sekot. Un es vairs nejutos iztukšots un nepiepildīts strādājot, tieši otrādāk, darot to, par ko pats degu un fokusējoties uz vērtībām, ko varu sniegt citiem, enerģija sāka vairoties, piepildījums par to, ko daru, pieauga un arī nauda tam visam pa pēdām sekoja, bet nu jau paliekot otrajā plānā.

KAUT MAN KĀDS TO BŪTU PATEICIS AGRĀK

Ja es izprastu jau agrāk, ka atslēga ir pareizajā pieejā, kā mērķus sasniegt, es nebūtu pazaudējis daudzus gadus klejojot kaut kur aplinkus pareizajam ceļam uz savu mērķu sasniegšanu. Visa lielā atbilde bija manā acu priekšā – kamēr skrēju pakaļ naudai, nekoncentrējoties uz vērtību, ko varu sniegt citiem, tikmēr manā acu priekšā jau sen bija atbilde. Manā bagāžā bija tik daudz pašattīstības instrumentu, tik daudz lejupielādētu zināšanu par to, kā sasniegt savus mērķus efektīvāk un ātrāk, kā būt veiksmīgam jebkurā nozarē un atrast savu patieso aicinājumu, taču es neaizdomājos par to, ka tieši dalīšanās ar šiem instrumentiem, pieejām, metodēm, tehnikām un soļiem mērķu sasniegšanā ir tā pievienotā vērtība, ko spēju sniegt citiem. Tieši šis ir mans dzīves aicinājums – palīdzēt cilvēkiem saprast, kas ir viņu aicinājums, mentorēt viņus mērķu sasniegšanā, iedot un dalīties ar pareizajām pieejām un instrumentiem, lai viņi pilnībā spētu realizēt sevi, kā arī palīdzēt saprast, kas ir tā vērtība, ko viņi var dāvāt šai pasaulei, iedrošinot, motivējot un palīdzot sasniegt to, kas ir viņu potenciāla ietvaros un vēl, un vēl, un vēl…

Lūk, šī ir Nika Jansona misija – kļūt par KĀDU, KAS TEV TO PASAKA AGRĀK.


“Life is long, if you know how to use it.” /Seneca/

Stay Sharp!
Vai esi bijis uz semināru, kur saņemtā informācija ir šokējusi Tevi un likusi nekavējoties rīkoties? 

Semināriem ir jābūt enerģiskiem, praktiskiem, vērtīgiem un aizraujošiem!

Niks Jansons ir mācījies no vairākiem publiskās runas treneriem: Brendon Burchard, Tony Robbins, Bo Eason, kā arī Roger Love u.c.

Semināru saturs ir atšķirīgs un katrā atrodamas metodes, instrumenti un stratēģijas, kuras pielietojamas ikdienā, lai palielinātu savas dzīves kvalitāti, produktivitāti, piepildījuma sajūtu un sasniegtu savus mērķus jebkurā jomā. Pašlaik ir izveidots saturs pieciem semināriem (latviešu un angļu valodā), drīzumā tiks atklāti arī jauni semināri.

Semināros tiek identificētas dažādas problēmas, ar kurām ikviens saskaras ikdienā, tiekot mudināts šos izaicinājumus pārvarēt un virzīties uz priekšu.

"Mans mērķis ir spēt ietekmēt un uzlabot dzīves miljoniem cilvēku pozitīvā, nozīmīgā veidā!" 
/N. Jansons./

Copyright © 2018 - NJ Holding SIA . All Rights Reserved.